Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért unom és utálom rohadtul...

Miért unom és utálom rohadtul az online órákat? Magyarul,miért zavar ha a tanár állandóan órákat tart online és sokat pofázik rajta?

Figyelt kérdés
Tavaly nem zavart 1 hónapja kezdett igazából zavarni...

2021. ápr. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mert már kezdett monotonná és egyhangúvá válni.


Szerencsére mindjárt vége.

2021. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Hát nem szerencsére, mert ha kinyitnak azzal megint megnő a halálozás és a fertőzöttségi arány. Könnyebb lenne, ha csak kiküldenék és lefotózod és kész! De nem! Valakinek online óra, sőt! Nekünk még vissza is kell küldeni és még online óra 😑
2021. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is vissza kell küldeni....
2021. ápr. 13. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Már lassan egy éve itthon vagyunk (egyetemistaként én az elmúlt három félévben kb. három hónapot jártam be rendesen), és mindenki unja már, mindenki ideges, feszült, hogy nem lehet semmit csinálni. Engem is néha kiborít, hogy leülök délelőtt 10-kor a gép elé órára, mondjuk 12-kor felállok, utána két-három órát tanulok, és ha még utána pihenni szeretnék, akkor is a gépen nézek sorozatot, játszok stb. Igazából úgy mondanám, hogy összefolyik minden.
2021. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom.

Online órának igazából sokkal kevesebb értelme van mint a feladat kiküldésének. A tanár csak beszél rajtad, de sokkal egyszerűbb magadtól kijegyzetelni.

2021. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!