Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudjuk meg az érettségi...

Mikor tudjuk meg az érettségi eredményt, és ha megbuktam, azt hogyan tudom meg?

Figyelt kérdés

ha jól tudom kb május vége június eleje az eredmény kihirdetése, de ez hogyan szokott zajlani, suliban mondják el, vagy kapunk egy üzenetet? Ha megbuktam, akkor azt az osztálytársaim megtudják?

Tudom, hogy nem kéne másokkal foglalkoznom, úgyhogy ezeket a válaszokat kérlek mellőzzétek

ápr. 15. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Idén a betekintés május 31 és június 1 lesz. Kapsz egy időpontot, ahol megnézheted az összes érettségi dolgozatod és rajta lesznek a százalékok. Ha megbuksz azt te fogod látni, az osztálytársaid nem tudják meg az eredményeid, ha nem mondod el nekik.
ápr. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!