Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szigorúak érettségin...

Mennyire szigorúak érettségin a felügyelő tanárok? Próbálnak segíteni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2021. ápr. 15. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Meg sem mukkannak. Akkor szólnak valamit, ha magadtól megbuknál. Akkor dobnak egy mentő kérdést.

Esetleg ha valaki nagyon meg van szeppenve (lányoknál előfordul néha), de látják, hogy azért jól tudja az anyagot, akkor segítenek. De erre ne alapozz!

2021. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem szakos tanár felügyel. Szóval matek érettségin nem matek szakos tanár lesz bent.
2021. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ül az asztalánál és elüti azt az időt a saját kis dolgaival. Az elején elmond minden infót és elindítja a vizsgát. Közben maximum plusz lapot oszt annak aki kér és felírja, hogy kimész mosdóba. A végén leellenőrzi veled, hogy mindenre felírtad e a neved/kódod ennyi. Feladatban nem segíthet és mivel valószínűleg nem szaktanár nem is igazán tudna.
2021. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Milyen alapon segítenének? Hol lenne az esélyegyenlőség akkor?
2021. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy írásbelire gondoltam.
2021. ápr. 15. 21:25
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Jaaa...

😂😂 Ezt meg hogy képzelted? Majd szépen odahajol a vállad fölött, és mondja mit írj a töri esszébe? xd

2021. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem pont így gondoltam.. Jövőre érettségizem és csak kíváncsi voltam.
2021. ápr. 15. 21:59
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Tanár függő. Mondjuk egyetemen is volt olyan aki inkább olvasott. Más túlbuzgó volt. Bár ezek leginkább tanársegédekre voltak jellemzők.
2021. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud, nem fog és nem is szabad segítenie.
2021. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Hivatalosan nem segíthet a felügyelő tanár. De azért láttunk már csodálat, szóval nem kizárt, ha a tanár gerinctelen vagy mindenáron ki akarja rántani az osztályt a szarból...

Amúgy attól még, hogy nem szakos érthet hozzá. Ők is tanulták ezeket egyszer és a töri pont egy olyan dolog, hogy annak egy részét már meg is élhette

Olyat is tudok, hogy a tanár megmondta, hogy milyen tollal írhatják a matekot és majd ő javítás közben még a kékkel kicsit felturbózza.

Szóval a szabály tiltja, de csak a tanáron múlik

2021. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!