Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE-n lesz lakhatási...

Az ELTE-n lesz lakhatási támogatás következő félévtől?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem kollégiumra és nem volt olyan opció, hogy elutasítás esetén szeretnék lakhatási támogatást igényelni. Ez miért van? Tavaly még volt.

2021. ápr. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A HÖK Facebook oldalán volt egy olyan hozzászólás, hogy nem lesz ilyen opció.
2021. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu szeptembertol visszaallnak a kollegiumi ferohelyek szamai, igy ezaltal eltorlik a lakhatasi tamogatast ( szerintem)
2021. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek: mit jelent az, hogy visszaállnak a kollégiumi férőhelyek számai? nyílik egy új kollégium? mennyi új férőhely lesz? lehet, hogy lejjebb fog menni a kollégiumi felvételi pontszáma?(bocsánat a sok kérdésért, csak benne van a pakliban, hogy szeptembertől az elte-re fogok járni és jelenleg azon stresszelek, hogy be tudok-e jutni koliba)
2021. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előző félévben az volt, hogy a 3 ágyas szobákba csak két ember mehetett a covid miatt, szerintem erre gondolt
2021. máj. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!