Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A sárga vagy a fehér négyjegyű...

A sárga vagy a fehér négyjegyű függvénytáblázat a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik nagyobb segítség az érettségin? A sárgát tuti lehet használni, de a fehéret is?

Miben jobb az egyik, mint a másik?


Fehér:

[link]


Sárga:

[link]



2021. ápr. 19. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fehér részletesebb, gyengébb matekosoknak jobb választás. A sárga tömörebb, de átláthatóbb, ha érti a diák mi van leírva.


Egyébiránt azt célszerű választani, amit órán is használtál, mert akkor tudod mi hol van benne. Ne azzal menjen el az idő érettségin, hogy keresgélsz benne.

2021. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En par napja vettem meg a feheret :D szerintem is is!!! Van ami az egyikben jobb, van ami a masikban


A feherben tobb a magyarazat, fogalom

2021. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a sárgát szeretem, de szerintem ez nagyon emberfüggő.
2021. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fehéret is lehet használni. Nem tudom miből érettségizel, ha véletlenül kémiából akkor én a sárgát ajánlom (vagy mind kettőt egyszerre). Mindkettőben van olyan ami a másikban nincs benne, viszont a sárga kémiás része jobb. Matekhoz én a fehéret ajánlom, nem tudom miért én ott jobban szerettem, könnyebben megtaláltam a dolgokat
2021. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Használhatod mindkettőt egyszerre is az érettségin.
2021. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem azt mondták, hogy ha egyszerre használod a kettőt, az lehet, hogy még jobb. Én személy szerint a sárgát jobban átlátom, könnyebben megtalálom benne a dolgokat, de azért beviszem magammal a fehéret is (közép) matekra.
2021. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!