Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány Péter Katolikus...

Dreamer82 kérdése:

Pázmány Péter Katolikus Egyetem BTK Kollégiumi elhelyezkedés 2021-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Pázmány Péter BTK karára jelentkeztem idén(első helyen), és érdeklődni szeretnék arról, hogy tudtok e valamit a kollégiumról. Nagyon fontos lenne, hogy kollégiumba kerülhessek, őszintén szólva más lehetőség nagyon nincs. Hallottam arról hogy az egyik kollégium tavaly megszűnt, illetve arról is, hogy jelenleg nincs kollégiuma az egyetemnek Budapesten. Igaz ez? Tudtok erről valamit? Második helyre a Károlit jelöltem meg (szintén BTK) és azon gondolkozom hogy meg kéne cserélnem a sorrendet, és a Károlit tenni az első helyre, mivel azt hallottam a Károli kollégiuma közel van az egyetemhez. Ti mit tanácsoltok ezzel kapcsolatban? (Persze minden attól függ hogy felvesznek e :D) Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 25. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! Én is pont így vagyok, a PPKE BTK van első helyen, másodikon meg a Károli. Én a Terezianum kollégiumba (egyházi kollégium) adtam be a jelentkezésemet (a Pázmány honlapján találtam mint külsős koli) és május végén lesz felvételi elbeszélgetés. Szerintem az egyetem oldalán feltüntetett egyházi kolikat csekkold és add be oda a jelentkezésedet, de ha téged zavar az egyházi jelleg, akkor sajnos szerintem nincs sok koli opció :/
2021. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Azt olvastam, hogy oda lelkészi ajánlás kellene, ami sajnos nálam nem megoldható, mert egyrészt ateista vagyok, másrészt nem ismerek személyesen egy lelkészt sem. Egyelőre magánkolin gondolodok. Vagy az, vagy jön a Károli az első helyre.
2021. ápr. 27. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, értem. Amúgy megkérdezhetem, hogy milyen szakra jelentkeztél a BTK-n belül?
2021. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anglisztika :) És te? :)
2021. ápr. 29. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pszichológiára első helyen (de még a törit és a klasszika-filológiát is megjelöltem). Egyébként ma írtak nekem az egyik koliból, hogy felvettek :)

Remélem te is találsz valami helyet.

2021. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!