Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos kerdesem van! Tudjatok...

Fontos kerdesem van! Tudjatok, hogy hogyan es mikor kell atiratkozni masik gimibe, ha en meg tanev kezdes elott szeretnek?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, es még nem abba a gimibe vettek fel ahova szeretnek menni, pedig felvettek volna, csak a szuleim egy masik, talan ismertebb gimit akartak nekem beirni elso helyre. Most pedig (tobb ok miatt) atszeretnek jelentkezni, egy masik gimnaziumba, mert az elso felev utan nem lehet mar, mivel NYEK-es osztalyba jarnek. Tudtok nekem segiteni, hogy ezt hogyan, hol es mikor kell intezni meg a tanevkezdes elott?

2021. ápr. 26. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Általában május-júniusban már szokták intézni a következő tanévre átiratkozást szerintem. A kinézett iskola igazgatójával kell beszélni
2021. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!