Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetem mesterszakára...

Melyik egyetem mesterszakára menjek? Elte vagy Corvinus?

Figyelt kérdés

Egyszer lesz lehetőségem sorrendet változtatni és érdekel olyan ember véleménye aki ezek közül az egyik szakra jár vagy tud róla infókat. Elte- nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA

Corvinus-nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA angol nyelven



2021. ápr. 26. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Elte
Corvinus
23 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Egyre népszerűbbek az ELTE-GTI mesterképzés szakjai, nem tudom hogy azért-e, mert nem kell idegennyelvi hozzájárulást fizetni az angol oktatás miatt, vagy csak simán a színvonal jó.

Én még csak BSc-n vagyok az ELTE nemzetközi gazdálkodáson, de nagyon szeretem, nagyon jó és ugyanúgy tanulhatod angolul a tárgyakat, vagy vegyesen angolul-magyarul, esetleg csak magyarul, kiegészítő díj nélkül.

2021. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem tudsz mellélőni. Ha nekem kéne választani, csak azért választanám a Corvinust, mert sokkal magasabbak az ösztöndíjak és jobbak a diákszervezeti lehetőségek.


Idén szeptembertől egyébként a Corvinuson is eltörölték az idegennyelvi hozzájárulást.

2021. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!