Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire fárasztó bejárni egy...

Mennyire fárasztó bejárni egy 50 km-re található iskolába?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy bírod az utazást. Én 22 jártam be busszal, nekem pihentető volt az utazás. De napi 100 km már azért elég soknak tűnik, sok időt elvesz.
2021. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 22 km-re (kimaradt)
2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy autóval vagy tömegközlekedéssel. Autóval (ha anya/apa visz), akkor szerintem nem fárasztóbb, mint reggelente bebuszozni/bebiciklizni, nekem 45 perc busszal a sulim városon belül (Budapest). A kocsiban még akár vissza is tud bóbiskolni a gyerek. Tömegközlekedéssel/vonattal soha nem szeretnék ennyit utazni, hogy beérjek a suliba, főleg hogy a távközlekedés csak egy darabig visz el és az 50 km simán lehet másfél-kétórás út reggelente.
2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as tömegközlekedés.
2021. máj. 2. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor rettenetesen fárasztó, nem csak reggelente, de délutánonként is. Én például nem lennék képes buszon tanulni a zaj miatt és mert félnék, hogy nem szállok le időben, így a tanulmányokra is kihathat. 100 km minden nap rengeteg.
2021. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Én bejárós voltam egyetemen. Oda 80 km volt és vissza is. Vonattal utaztam így tudtam tanulni mert soha nem volt tele.
2021. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 90 km oda, 90 km vissza volt. 2 hónapig volt ez, és így nem volt bajom a buszozással, de azért a nap végére sokkal fáradtabb voltam, mint buszozás nélkül. De most az az 50 km is, mennyi idő? Mert azért nem mindegy, hogy mennyi idő alatt érsz be. Mert én ismerek olyat, aki szintén olyan messziről járt be kb., és azért volt neki szenvedés, mert mindig sokat kellett várni a buszra/vonatra, átszállás, stb. Szóval na, nem mindegy, hogy az az 50 km az így mennyi idő. De nekem pl. a 90 km 1 óra 15 perc volt, de egyik ismerősömnek pl. a 25 km 45 perc volt busszal. Akkor egy másik ismerősöm pedig 40 km-t utazik, és attól függően, hogy busz vagy vonat, 1 vagy 1,5 órájába telik. Szóval na, most az az 50 km mennyi időben, mert nem mindegy.
2021. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1 óra kb.
2021. máj. 2. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
A lányom 6 évig volt bejárós az egyetemen, 50 km-ről utazott Bp-re vonattal, majd ott busszal és haza.
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hányszor kell átszállnod?
2021. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!