Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másodállásba mit vállalnátok?...

Másodállásba mit vállalnátok? Fusizásként?

Figyelt kérdés
Tegyük fel havi 13-14 napot dolgoznátok (mint én), viszont hajlanátok arra, hogy több pénzt keressetek? Kifejezetten (sajnos) nem értek különösöbben semmihez. Belegondolva, Ti mit csinálnátok a helyembe?

2021. máj. 3. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha csaj lennék, pénzért szexelnék.
2021. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Futárkodás, asztalosnál vagy festőnél kisegítő. (Női szemmel mondom). Nekem adódna ilyen lehetőségem tuti elmennék😂
2021. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Mi a szakmád?
2021. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Honlapkészítést nem nehéz megtanulni, és tudod rugalmas időbeosztás szerint más munka mellett csinálni. De jó lenne tudni, hogy nagyjából mihez van affinitásod.
2021. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem értenék semmihez, nem lenne szakmám, és csak félállásban dolgoznék, akkor első dolgom lenne, hogy kitanuljak mellette legalább egy szakmát. Lehet, hogy egy-két évig nem keresnék többet, de nem lennék életem végéig kiszolgáltatott helyzetben, alja munkákon tengődve, fusizásba kényszerítve.
2021. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: LIKE! :)
2021. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szakmám van mint szakács plusz érettségi. Kereskedelemben dolgozok jelenleg úgy másfel-két éve.
2021. máj. 3. 13:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szakácskodsz vagy mész el pizzériába kisegítőnek?
2021. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezért is nem írtam bele a kérdésbe az aktuális végzettségem, mert nem vonz és úgy tettem le mint akinek a hátát ütik. Nem szeretnék benne dolgozni, sem azonosulni, stb.
2021. máj. 3. 13:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor tanulj meg valami skillt, például varrni, és gyárts otthon valamit. Ismerek embereket, akik például megrendelésre varrnak plüssöket, gyereksátrat, bábokat stb.
2021. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!