Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar érettségi hogy...

Emelt magyar érettségi hogy sikerült nektek?

Figyelt kérdés

Nehéznek gondoltátok? Kb milyen eredményre számítotok?


Én kicsit megcsúsztam az idővel, meg a műveltségi nagyon szerteágazó volt szerintem...


Ti milyennek érzitek?



2021. máj. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én mindenhova írtam, de van egy olyan érzésem, hogy elég rossz lesz.:(
2021. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, nem lesz igazad... :(
2021. máj. 3. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz. Én nagyon vártam egy Pilinszkyt az évforduló végett, ez a posztmodern vers annyira nem jött be, de azért lehetett róla írni. A műveltségi nem volt olyan szivatós, mint vártam, nem sok lexikális tudás kellett, amit hiányoltam, a mondatelemzős feladat viszont nem volt fair...A reflektálón jobb témát is adhattak volna, ez túlságosan félreérthető és tág volt, de ahogy tudtam, megírtam. Az idővel nem volt bajom, nem paráztam, szerintem nem ment rosszul.
2021. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyetértek veled, én is több lexikai tudást igénylő feladatot vártam, bár én pont hogy örültem a nyelvtannak. :)

De a reflektálás szerintem is bullshit volt, sokkal sokkal jobb témák voltak az előző években, és véleményt sem volt könnyű megfogalmazni. Szerepvers? Hát van és kész! :D

2021. máj. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!