Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen a ZH-on...

Orvosi egyetemen a ZH-on (biofizika, biokémia, statisztika ZH) sok a számolós feladat? Körülbelül mennyiséget tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak azok válaszoljanak akik Orvosi/Fogorvosira járnak!

2021. máj. 4. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem vészes. Kémiából két db zh-n volt 1-1 emelt érettségi szintű számolás, pufferek, termodinamika, stb. Statisztikából meg nem a számolások levezetése a bonyolult hanem a miértje. Gyököknél nem használtunk nagyon bonyolultam műveletet. Fizikából ugyanez érvényes, azt várják el, hogy értsd a folyamatot és mondjuk egy teszt során ki tudd választani a helyes eredményt.
2021. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen? Koránt sem mindegy.
2021. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.

Semmelweis

2021. máj. 5. 04:07
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
#2 mind a 4 egyetemen pontosan így működik
2021. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Ahogyan az első válaszoló írta?
2021. máj. 5. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, minor különbségekkel, de itt már nem a számolásokra mennek rá
2021. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Én POTEs vagyok, de azért válaszolok.

Nálunk biometria van statisztika helyett : logika kell hozzá főleg. Kémia : pH, puffer, oldódás volt talán . Vicc az emelt kémiához képest .

Bifiz: nálunk egy zh volt belőle , laza az intézet amúgy itt, nagyon korrektek. Alig kérnek tőlünk képleteket, ott is inkább az elmélet a lényeg .

2021. máj. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!