Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én k*rtam el ennyire az...

Csak én k*rtam el ennyire az érettségit?

Figyelt kérdés

Sikerült olyannyira alulteljesítenem, hogy matekból szóbelim lesz, a magyart is törit is angolt is sikerült tönkretennem. Pedig nem ez látszott a jegyeimből. Érthetetlen számomra...

Csak én vagyok ilyen retardált, vagy mással is ez történt?



#érettségi #szóbeli #elrontás #alulteljesítés #gyenge eredmény #jegylerontás
2021. máj. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem most érettségiztem de bioszból nekem is rosszul sikerült.


Nem vagy retardált! Lehet izgultál, ilyenkor teljesen más élesben megírni egy ilyet, mint otthon a szobádban.


Emlékszem, hogy felsőfokú nyelvvizsgánál otthon teljesen nyugodtan írtam, vizsgán meg kb azt se tudtam, hogy fiú vagy lány vagyok úgy izgultam.


Sajnálom, hogy rosszul sikerültek. Tovább szerettél volna tanulni?

2021. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem volt ilyen tervem előtte, hogy továbbtanulok de azért szakmát nem ártana szereznem viszont.

Hidegzuhany volt most ezt nehéz lesz feldolgoznom a történteket.

2021. máj. 7. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Én nem éreztem rossznak, de nagyon sok embertől hallom, hogy borzasztóan elrontották, így már én is elbizonytalanodtam. Most nagyon félek a betekintéstől.
2021. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
En is jobbra szamitottam :(( nagyon merges es csalodott leszek ha az egyik negyes lesz
2021. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!