Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még mindig nem találtam meg a...

Még mindig nem találtam meg a megfelelő szakot/képzést?

Figyelt kérdés

(a kérdőjel csak azért van, hogy elfogadja a rendszer)

Már végigböngésztem az összes közelben lévő képzést és szakot, több is tetszett, de aztán mindenhol találtam valamit ami elkedvetlenített. Az alábbiakat néztem, s ezeket a véleményeket találtam.

Az informatikus könyvtárosnak tényleg csak rendszereznie kell és embereket kiszolgálnia?

Magyaron csak elemezni fogunk, később nem veszem majd semmi hasznát? Politikatudományokkal és szabad bölcsészettel nem fogok tudni elhelyezkedni?

Pszichológia 85%-a biológia, a szociológia nagy része pedig matek?

Ha szociális munkásnak megyek, akkor meg konkrétan éhen fogok halni?

Az üzletvezetés is érdekel, de gondolom ahhoz még fel kell másznom a ranglétrán először. (vagy kapcsolatokat szereznem, esetleg nekem elindítani egy vállalkozást)

Egyébként szeretek írni és olvasni is. Kreatívnak vallom magam. Szokásom mindent és mindenkit (túl)elemezni. Félénk és introvertált vagyok, de szívesen segítek másoknak. Ha erről esetleg eszedbe jutott valami más, ne habozz írni. Nem számít, hogy képzésről, vagy szakról van szó. :)



2021. máj. 7. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Történész
2021. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kereskedelem marketing- online marketing
2021. máj. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!