Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Később lehet bajom, megharagud...

Később lehet bajom, megharagudtak rám a tanárjaim?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem gyerek táborba segítőnek egyik nap, majd másik nap lemondtam, mert megijedtem amiatt, h mostanában sokat betegeskedem.

Amióta megkaptam az első oltásomat pattognak az ereim, sokat fáj a fejem, zsibbadnak a végtagjaim, szédülök, hányingerem van, már 3 hete.

Aztán most lenne a 2. Oltásom, de nem merek elmenni.., hanem inkább várnék vele és eszembe jutott, hogy sokan leszünk, vagy 300-an és inkább nem mennék sehova, nem hogy a táborba.



De a tábor csak egy hónap múlva lesz és nagyon szerettem volna menni és számítottak is rám a tanáraim.

Majd másnap írtam egy e-mailt még se jó nekem, mert nem vagyok jól.

Jövőre még sok tárgyat fognak tanítani nekem a két tanár, akik vezetik a tábort és nagyon kellemetlenül érzem magam, félek emiatt gonoszak lesznek velem esetleg.



Köszönöm előre is az őszinte válaszokat! Ilyen vagyok, mindent a szívemre veszek.


Nem írtak sajnos vissza a levelemre, pedig azóta más jellegű üzenet az egyetemmel kapcsolatban már jött egyikőjüktől, így félek megharagudtak és ezért nem írtak..



2021. máj. 7. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírtad neki, hogy covid oltásod van és azért nem tudtál menni, mert ez rosszulléttel járt, akkor én megérteném. De ha a tábor 1hónap múlva lesz, az 2.oltást pedig lényegében azért tolod ki, csak hogy épp akkor légy rosszul, mikor táborba kéne menni, az kibújás a feladat alól. Ha a tanár ezért megsértődik, hogy elígéred magad valahova, majd lemondod az egészet felnőttként, teljesen jogos. Bár én inkább csalódott lennék, hogy ennyi felelősségteljesség nem szorult beléd, mint dühös. Hogy fognak-e szivatni, az a tanáraid személyiségén múlik, de jövőre valószínűleg elfelejtik már.
2021. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!