Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan érettségiző,...

Van itt olyan érettségiző, aki a történelem atlaszát úgy használta, hogy volt benne szövegkiemelős rész?

Figyelt kérdés

Elveszik az olyan atlaszt amiben akármi firka is megtalálható?

Az oldalszámoknál van kihúzva egy pár szám, majd katonai alapismeretek érettségin használnám ezt az atlaszt. Nem tudom most vegyek e újat, vagy mekkora bűn is ez, még 2018-ban amikor én érettségiztem, az 100% hogy volt olyan osztálytársam akinek voltak kiemelve dolgok a töriatlaszában.


2021. máj. 7. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Vegyél újat
Annyira nem foglalkoznak ezzel
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk végig kellett pörgetni a lapokat és ennyi

Nem foglalkoztak vele részletesebben

Egyébként pont emiatt, könyvtárból volt aki kölcsönzött ki. Ha el is veszik a kihúzottat, ott a másik.

2021. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kihúzás nem számít, ahogyan a függvénytáblánál sem. Nem lehet beleírva plusz adat. Nekem a térképeken a fontosabb évszámok ki voltak húzva a városokkal és senki nem mondott rá semmit.
2021. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk elég alaposan megnézték, de voltak könyvtári példányok arra az esetre, ha valakié nem felelne meg a követelményeknek
2021. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat! :)
2021. máj. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!