Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi segít a tanulásban?

Mi segít a tanulásban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan rossz tanuló, de szeretnék kicsit jobb lenni, mert szerintem menne, de akárhogy tanulok nem sikerül sose jobban mint általában.

Nektek milyen tanulási rendszeretek van?



2021. máj. 12. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Figyeltem órán, ha valami érdekelt jobban utána olvastam. Szerencsére nagyon jó tanáraim voltak, érthetően magyarázták az anyagot. ❤

Nem bemagolni, hanem megérteni akartam a tantárgyat. Persze ez az évszámnál vagy egy képletnél nem lehet, de a legtöbb helyzetben igen.

2021. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előzővel. A lényeg, hogy megértsd az anyagot, el tud mondani a saját szavaiddal, hogy hogyan működik az a megadott dolog (képlet pl) és miért. Én egy téma megtanulása után el is mondtam, csak úgy magam elé a levegőnek az egészet, hogy teljesen rögzüljön. Általában a képleteket sem tanultam egyébként, hanem egyszerűen értettem, hogy miért a×b a téglalap területképlete.
2021. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!