Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El tudok készíteni egy pszicho...

El tudok készíteni egy pszichológia szakdolgozatot 20 nap alatt?

Figyelt kérdés

Kórházban voltam, és különböző családi problémáim voltak.

Megvan a téma, alanyok is le vannak már tesztelve... Mostmár csak meg kellene írni.

Szerintetek lehetséges 20 nap alatt? Nagyon meg vagyok ijedve.

Nálunk az 50 oldal a minimum, de 80-at szeretnék, hogy igényes legyen. Érdemes még belevágni? Pánikban vagyok



2021. máj. 13. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld meg.

Ha pl. ma elkezdted volna ahelyett, hogy a gyk-ra kiírod a kérdést, amire vagy azt a választ kapod, hogy "igen" és akkor máris írhatod a következő kérdést, miszerint "El tudok készíteni egy pszichológia szakdolgozatot 19 nap alatt?", vagy az a válasz, hogy "nem" és akkor el se kezded mert vadidegenek ezt írták.

Szerintem egyébként ne, mert aki pszichológusnak készül és a gyk-ra ilyen kérdést képes kiírni, az még véletlenül se legyen pszichológus!

2021. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem szeretnek pszichologus lenni...
2021. máj. 13. 09:53
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Akkor meg is van a válasz: ne is kezd el írni.
2021. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

"de 80-at szeretnék, hogy igényes legyen"

Nem attól lesz igényes. Ha napi átlag 5-7 órát rászánsz, irodalomkutatással együtt, akkor összehányhatsz valamit, de az igényességet felejtsd el.

2021. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó lesz az a diploma mesterkepzesre belépőnek. Kaja, kávé, óránként egy kis mozgás aztán toljad neki
2021. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Menni fog, állj neki és írj.

Nem tudom te hogy dolgozol, ha magamnak adnék tanácsot, akkor azt mondanám, hogy elsőkörben azért a minimumot célozd be, az legyen meg, ne vessz el a részletekben. Fogalmazd meg az alap dolgokat, de ha van olyan részlet, ami csak a teljességhez kell, arra csak akkor térj vissza, ha még marad időd a végén.

2021. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gazdmen szakdolgozat 0-ról 1 hét volt, igaz az egész napom elment rá 1 héten keresztül. 3 hét alatt, úgy, hogy minden adat rendelkezésedre áll (ha tudod miről akarsz írni), akkor sima.
2021. máj. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy haladsz, de ha nem kell most mással foglalkozz hajrá, 20 nap alatt (már csak 10) menni fog. Ne a tökéletesre törekedj, legyen meg. Senkit sem fog erdekelni, szomorú de megirod és soha többet senki sem fogja elolvasni xd. Szóval ne ebbe akard életed munkáját tenni, ez ahoz kell hogy legyen még a diploma. Nem éri meg ilyen miatt 1 évet csúszni. Hajrá, kitartás, majd írj hogy hogy megy . :)
2021. máj. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2021. máj. 25. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
a háromnegyedét smitteld át valahonnan, csak fogalmazd át, hogy egyrészt képben legyél, meg ne legyél akkora hülye mint Palibá
2021. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!