Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi. hun hogyan lehet...

A felvi. hun hogyan lehet feltölteni a 12.-es év végi jegyeimet és a 12.-es évvégi bízonyítványom?

Figyelt kérdés

Ugye amikor még februárban jelentkezni kellet akkor be kellet írni az utolsó előtti tanul év évvégi jegyeit (a 11.-es évvégi jegyeket) és az utolsó tanult év évvégi jegyiet (a 12.-es évvégi jegyeket) a középiskolai eredmények menüpontnál. Akkor én nem írtam a 12.-es évvégi jegyeimet, hiszen az akkor még nem volt, mivel április végén zártak le minket. Viszont most, hogy már megvan be akartam írni, de nem találtam meg azt felületet a felvi. hu-n ahova be lehetne írni. Akkor azt hol lehet beírni?

Emelet még azt is mondták nekünk, hogy mindegyik évnek az évvégi bizonyítványának a besszkenelt változatát is fel kell tölteni. Én februárban feltöltöttem a 9.-es, a 10.-es, és a 11.-es év végi bizonyítványaim, amit egybe küldtek el nekünk. A 12.-es év végi bizonyítványomat most akartam feltölteni, viszont ki kell választani a dokumentum típusát, és a középiskolai bizonyítvány nincs a választható típusok között. Akkor azt hogyan kell feltölteni?

Illetve majd ha meglesznek az érettségi eredményeim akkor azt hol kell majd feltölteni ott?



2021. máj. 13. 15:09
 1/2 A kérdező kommentje:
*felvi.hu-n
2021. máj. 13. 15:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket nekünk mind mind az iskola csinálta meg, érettségi eredményt meg oktatási hivatal lehívja a rendszerből. Azért van ott ez a lehetőség, ha esetleg már évekkel ezelőtt végeztél volna, akkor be tud írni az eredményeid, illetve fel tudj tölteni képet.
2021. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!