Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz annak a következménye...

Mi lesz annak a következménye ha valakinek 60% alatt lesz a kompetencia eredménye?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmi.
2021. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem anno 10% alatt volt.


Nem volt kedvem hozzá ezért hasraütés szerűen válaszolgattam.


Nem lett semmi belőle, most érettségiztem, ősszel megyek egyetemre.

2021. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy kötelező korrepetálásra kell járnia a diáknak és felkeresik az iskolát. Olyat is hallottam hogy semmit. Nem tudom hogy mi az igazság :/
2021. máj. 13. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Max az iskola eredményeit rontod, pl éves besorolásnál nem 50.lesz a suli, hanem 70. Ez max neked azért rossz, mert ha átjelentkeznél és néznek egy ilyen listát, akkor lehet nem vesznek át “mert gyenge a suli”

Igazából ezen kívül neked az visszajelzést, hogy milyen vagy, minden eredményed fent lesz és évek során visszatudod nézni hogy hogyan fejlődtél (már ha tisztességesen töltötted ki)

Én legalábbis ennyit tudok.

2021. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!