Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti közszolgalati egyetemi...

Nemzeti közszolgalati egyetemisták! Mensit hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Egyedül emiatt nem merek jelentkezni, én aznap meg vagyok halva, és lehetőleg hagyjanak békén


Sok van, fáj is, áh szörnyű.


Kényelmetlen a tampon is, edzésre se járok olyankor. Mozgással amúgy is csak felerősödik a fájdalom, nekem ilyenkor pihenni kell. Gyógyszer nem hat.



2021. máj. 14. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Először orvoshoz mennék el, mert az nem a legjobb, ha kb élni nem tudsz ha megvan. Nekem is volt hasonló, jópár vizsgálat kiderítette mi a probléma és azóta tulajdonképpen nem is fáj. :)

Tampon nincs elég magasan ha kényelmetlen és valami nem jó a gyógyszerrel se.

Amúgy tampon-betét kombó jó az ilyenekhez, biztos ami biztos alapon, jobb ha nem folyik mellé vagy nem mozdul el.

2021. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jópár vizsgálat? Felsorolnád? Nekem a nődoki elintézte egy foggátloval azt heló
2021. máj. 14. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik legfontosabb a ca-125, de kb összes ideköthető endokrinos (hormonok) kellettek.

Fogamzásgátló nem engedi megvastagodni a méhfalat így annak jóval kevésbé kellene fájnia. A ca-125 te esetedben fontos lehet, illetve egy jó ultrahang, nincs-e cisztád, endometriózisod vagy egyéb más.

Nem szeretnék véleményt nyilványítani a nőgyógyászról, de nekem is volt hasonló magán doki, aki csak kitette a kezért, hogy ő nem tudja.. (Persze nem mentem vissza hozzá. Nekem Páczai Anita volt az aki lelkiismeretesen elmondta, hogy mit lát, mi lehet, mit tanácsol és milyen lehetőségeim vannak. Igaz ő is magán, de nála minden ft megérte. Próbálkozni kell, mert nem jó)

2021. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!