Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok bekerülni egy...

Hogyan tudok bekerülni egy müvészeti kozépiskolába?

Figyelt kérdés
Hallottam, hoGy sok az osztondij, es emiat be akaro k kerulni egxbe. 17/F

2021. máj. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

EseLyjtel en.

Ha nekifutsz még egyszer, és leírod magyarul, akkor van értelme a válaszoknak. ;)

2021. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utaztam, a kérdes: Hogyan tudok egy muveszeti kozepiskolaba bekerulni, mert hallottam hogy sok az osztondij.
2021. máj. 14. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

És éppen 3 hegyen mentél át?

Legalább ha látod, hogy nem sikerült leírni, nekifutsz mégegyszer. Nem 5 másodperc alatt kell megírni a Himnuszt

2021. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez miatt akarsz bekerülni akkor semmi értelme az egésznek. Amúgy a legtöbb helyen van rajzos felvételi is ahol rajzolni/festeni kell. Ha év közben akarsz átjelentkezni akkor viszont nem tudom hogy működik. Ismerősöm grafikus technikumba jár és 8.000ft az ösztöndíj, ennyi miatt nincs semmi értelme átjelentkezned. Ha elmész hétvégente/délutánonként diákmunkára akkor a sokszorosát megkeresheted.
2021. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!