Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan érettségiző, aki...

Van olyan érettségiző, aki matekból nem érte el a 12%-ot, Mi van olyankor? És ezt mikor tudtad meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Megbukott
2021. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukás, nem lehet szóbelizni sem.
2021. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőről is tudok. Pénteken tudták meg a tanártól nemhivatalosan. Idén csak törzslapkivonatot kapnak az érettségi bizonyítvány helyett és így ugrott a továbbtanulás.
2021. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bukás. Októberben lehet újra próbálkozni.
2021. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Idén csak törzslapkivonatot kapnak az érettségi bizonyítvány helyett és így ugrott a továbbtanulás."


Mégis minek akarna továbbtanulni egy olyan, aki nem képes leérettségizni legalább elégséges osztályzattal?

2021. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet nem diagnosztizaltak nala a diszkalkuliat peldaul. Vagy csak szimplan nem ert a matekhoz de masbol 99%os emeltet ir🤷🏼‍♀️
2021. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, nekem reál irányba az összes humánból le kellett érettségiznem, abszolút nincs hozzájuk kompetenciám, de sikerült.

Az utolsó jogásznak, ügyvédnek is le kell tudni érettségizni középszinten matekból elégségessel.

2021. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adrian.Leverkuhn ***** válasza:
100%

Csak törzslapkivonatot kapnak a sikeresen letett tárgyakból, de keményfedeles bizonyítványt nem.


Ezzel a matek dologgal az a gáz, hogy kb. 30 pontot lehetett szerezni általános iskola 8. Osztály végéig elsajátított ismeretekkel.

2021. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én valószínűleg nem fogok megbukni az érettségin, csak kíváncsiságból kérdeztem.
2021. máj. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!