NémethZsolt1203 kérdése:

Ezért megbukhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy akkor megbukhatok-e hogyha félévkor 4esre álltam, és most 3asra állok, de ebbe a félévbe csak 1eseim meg 2eseim vannak. Szóval olyan mintha ebbe a félévbe bukasra állnék, viszont az álagom az 3as

Ezért megbuktathatnak?

Osztályfőnökömet kérdeztem. Ő nem tudott választ adni a kérdésemre



2021. máj. 20. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem, elvégre az egész évet értékelik.
2021. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Tanárfüggő. Viszont a normálisabb tanárok a két félév átlagát külön-külön is nézik, és ha a második félév átlaga 2-es alatt van, akkor is megbuktathat, hogyha az egész éves átlagod 3-as. Jól is néznénk ki, hogyha az első félévben tanulnál, a másodikban meg le se szarnád a tárgyat (ezzel együtt a tanárt is), ő pedig megadná a 3-ast, holott a második félév anyagát még elégségesre sem tudod.


A legegyszerűbb, hogyha rákérdezel a tanárnál, ő hátha mond valami okosat.

2021. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Meg. Nem törvényszerűen így van, de előfordulhat.
2021. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!