Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a törivel?

Mit csináljak a törivel?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, jövőre szeretnék továbbtanulni valamilyen mérnöknek. Viszont a töri tanárom meg akar buktatni. 2 oldalas röpdogákat adok be, témazáróm se lett rossz, de mindenbe belekötött egy-egy szó miatt lenulláz 8-10 pontokat. Teljesen jogtalanul teszi, 9-edik óta ki vagyok pécézve, minden másból kitűnő vagyok. Eleve kicsit sem érdekel a töri és még rátetéz. Tényleg mindent megteszek, de folyton egyeseket ad hacsak tud. Szóbeli feleleteim 3-asok, de azért mert olyan kérdéseket tesz fel, ami a könyvben sincs, úgy kéri mintha én valami történelem szakos tanár lennék. Tudom, hogy direkt csinálja más is észrevette. Nem állok bukásra, de nagyon küzdök érte. Lehet ezzel a helyzettel valamit kezdeni? Csendes diák vagyok, sose konfrontálódtunk.

2021. máj. 27. 00:44
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Számold ki, hogy kell-e egyáltalán neked 2-esnél jobb történelem: [link]

2. Nézz utána, hogy tehetsz-e rendes nappalis diákként osztályozó vizsgát másik tanár/bizottság előtt! Ld. [link] 2. pont!

3. Középszinten az iskola igazgatója bízza meg a javító szaktanárt. Tudakozódj az Oktatási Hivatalban arról, hogy milyen lehetőséged van másik tanárt kérni.

2021. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérnők akarsz lenni, a töri 2-es sem probléma, mert nem felvételi tárgy, azokból legyél nagyon jó viszont.
2021. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!