Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony a hangom, mit...

Nagyon vékony a hangom, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sokszor van olyan hogy nem merek meg szólalni tarsaságba mert félek hogy bántanának a miatt hogy ilyen vékony a hangom.És mindig meg kérdezem a tesomtol hogy nem e zavarja hogy ilyen a hangom,de igazábol ez az egész ugy történt hogy fel vettem a hangomat egy jó minöségi mikrofonnal es nagyon vekony volt és rá egy par napra meg az volt hogy a tesomnak hang üzenetet küldtem és vissza halgattam hogy halja e mit mondtam és akkor is vekony volt.

Az lenne a kérdésem hogy mit tudnek tenni az erdekeben hogy ne legyen ilyen vekony a hangom?

Pl: hogy tojást kell innom meg ilyenek. (Ertelmes válaszokat kérek)



#hang #Kislanyos hang #Vékony a hamgom #Mit csináljak a hangomal #Kislanyos a hangom #Utálom a hangom
2021. máj. 27. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

A mikrofon torzítja a hangodat

+ a saját hangodat más milyennek hallod


Eddig mondta egyáltalán valaki, hogy vékony a hangod?

2021. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek baja van a saját hangjával. Ne foglalkozz vele, mindenki úgy hall ahogy felvételéről hallod magad. Aki meg ezért bármi rosszat gondol az őt minősíti, ne foglalkozz velük, nem érdemlik meg a barátságod.
2021. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Keress fel egy szakértőt (foniátert), talán átképezhető a hangod.
2021. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha eddig senki sem szólt be miatta, akkor ezután sem fognak. Ha meg valaki ezt megteszi/tette az öt és nem téged minősít.
2021. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok annak az élettelenek, aki lepontoz minket, mi csak a kérdésre válaszoltunk
2021. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy lánynak vékony kell legyen a hangja! xDDDDD miaszar
2021. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!