SOS így elfogadják?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek KRESZ vizsgázni, de eddig nem volt titkárság az iskolában (meg iskola sem nagyon) és így nem tudtam kikérni a bizonyítványomat. A vizsga végére tudnám bemutatni maximum,de félek,hogy nem engedik,hogy elkezdjem így. Mit csináljak?

#KRESZ #vizsga #Bizonyítványok
2021. jún. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Elpofázzák minden kresz oran, hogy 8-os bizonyitvány kell, aki ennyire nem figyel, az sosem fog levizsgazni kreszbol...
2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

1.! Nagyzolj

Úgyhogy Te sem vághatsz fel a helyesírásoddal.

2021. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azta, köszönöm a hasznos válaszokat, egytől egyig. Egyrészt nem, nem mondták el, ugyanis a tanfolyamot csak úgy kezdhettem el,hogy előtte bemutattam az bizonyítványt és senki egy büdös szót nem szólt erről. Másrészt nyolc osztályos gimis vagyok, szóval a nyolcadikos bizonyítványom nincs nálam, mert 11.-es vagyok. De örülök neki,hogy ilyen intelligens válaszokat kaptam🙂
2021. jún. 1. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Nehogy már neked álljon feljebb! Akkor meg nem ráér aza jogsi?! Még 18 sem vagy. Miért pontoztál le?! És miért gúnyolódsz? Honnan kéne tudnom, hogy te egy stréber vagy, aki 8 osztalyos gimibe megy? Másik ami rosszul fogalmazott, érthetetlen kérdésnek hívott ideokádásod szempontjából fontosabb, hogy a sza*ba lehet úgy vizsgazni menni, hogy nem mondják el, hogy mit vigyel? Amúgy lehetne annyi eszed, hogy az oktatot vagy az autossuli titkarnojet megkérdezed hogy figyelj már viszgara mit vigyek. Segitettem hazsnos valaszt adtam. És irtam bizonyitvany nelkul ne menjél oda!!!!! kérhetsz uj vizsgaidopontot!
2021. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És még te jársz 8 osztályos gimibe hát ez egy vicc :D
2021. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ezaz,hogy nem tudhattad, szóval talán nem azzal kellett volna kezdeni,hogy leidiótázol. Egyébként nem azért pontoztalak le,mert nem volt hasznos a válasz,hanem mert ritka paraszt módon sikerült megfogalmazni a mondandódat.
2021. jún. 2. 05:58
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én tavaly voltam vizsgázni, ott a diakigazolvanyt is elfogadtak😌
2021. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Na megbuktál? Nem benderítettek ki bizonyítvány nélkül?
2021. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Húhhhh milyen emberek vannak...

Egyébként nekem még néhány évvel ezelőtt a beiratkozásnál, szóval mindennek a legelején kellett bemutatni a bizonyítványt. Vagy most változott valami? Bár a kérdés idejéből tekintve már mindegy, de el kell, hogy fogadják a diákigazolványt is, jelen helyzetre való tekintettel. Értelem szerűen nem lehetne téged hátrányban részesíteni egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz.

2021. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!