Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online szóbelin vizsgázott...

Online szóbelin vizsgázott egyetemisták, a vizsgán kérték tőletek a vizsgakörnyezet megmutatását?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem elsődleges prioritás nálam a csalás egy vizsgán és tanulok rá minden erőmmel, viszont gyakran előfordul, hogy összezavarodom, vagy bepánikolok egy szóbelin, és csak egyszerű kulcsszavakat akarok összeírni magamnak. Mik a tapasztalataitok? Mennyire alaposan kell körbemutatnom a környezetem? Esetleg egyetemet írnátok a válaszaitok mellé?


Válaszitokat előre is köszönöm!



2021. jún. 16. 16:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Válaszaitokat* előre is köszönöm! :)
2021. jún. 16. 16:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem eddig sosem kértek eddig, de mai szigorlaton még a padlót is le kellett videóznom, meg körben a szobát. Vizsgákon nem jellemző szerintem.
2021. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá kétszer lett az eddig
2021. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem kérték, de talán csak azért, mert nem volt felkészülési idő, és végig a kamerába kellett néznem.
2021. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálam se volt felkészülési idő, de mégis kérte pár tanár, hogy mutassam meg a környezetet. Mondtam nekik, hogy basszák meg, így is mindjárt leesik a kamerám a helyéről..
2021. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan is, ahol nem kellett kamera. De hiába tudnál puskázni bárhonnan, elhiheted, hogy fel tud tenni olyan komplex kérdést, amiből valóban kiderül, hogy ki mit tud.
2021. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyenem volt, nem kellett a környezetet mutatni, de jegyzetelni sem volt szabad és végig előre kellett nézni.
2021. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó néhány online szóbelim volt már (jogra járok), de egyszer se kérték hogy mutassam meg a környezetet, de igazából ez tanárfüggő is, mert van olyan tanár akinél csukott szemmel, feltartott kézzel kell vizsgázni, van akinek szigorúan a kamerába kell nézni stb.. a normális hagyja hogy nyugodtan gondolkozz egy eleve stresszes helyzetben.
2021. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk volt olyan szóbeli vizsga, hogy megkaptad a tételt, kiléptél a meetingből, aztán a kidolgozási idő után, amikor a vizsgáztató végzett az előző felelővel, akkor visszahívott.


Másik vizsgánál bent kellett lenni a meetingben, de az egész vizsga alatt nem kellett a kamerát se bekapcsolni.


Persze volt olyan, hogy nincs felkészülési idő, hanem a tanárral kell beszélgetni.


Szigorlaton is csak annyi volt, hogy be volt kapcsolva a kamera, de nem rám figyeltek, hanem az előző vizsgázóra.


Simán lehet puskázni, tedd az asztalra a papírt, aztán ha kérdezik, hogy mutasd meg a környezeted, akkor amíg veszed fel a kamerát, hogy körbemutasd, lökd le a papírt az asztal mögé.

2021. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan vannak olyan szóbelik ahol kamerát se kell kapcsolni meg van kidolgozási idő? Rossz helyre járok ezek szerint :'(
2021. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!