Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, hogy bírjátok...

Egyetemisták, hogy bírjátok az idei vizsgaidőszakot a hosszú online oktatás után? Hány vizsgátok van (volt)?

Figyelt kérdés
Mennyi volt eddig a rekord vizsgaszám előző vizsgaidőszakotokban? Milyen szakon tanultok?

2021. jún. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

7 vizsga, ebből 1-re kiselőadást kellett csinálni, az volt a vizsga.

Előzőben 9 vizsgám volt.

Az elején még jól bírtam, a végén már teljesen ki voltam/vagyok. Még egy vizsga, és kész vagyok.

2021. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző szemeszterben 6 vizsgám volt, most 7, ebből még egy van hátra, a legnehezebb, de még nincs rá időpont kiírva. Már elegem van.
2021. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Párhuzamos képzésen vagyok. Egyik helyen 8 vizsgám volt, a másikon 11. Volt itt minden, online szóbelik, írásbeli kamerás vizsgák, és tesztesek is. Kemény volt, de nem bánom hogy egyszerre letudtam egy-egy félévet. A vizsgákat úgy osztottam, hogy egy sem ütközött.

A rekord ez a félév volt, mert a mestert "most" kezdtem. Előtte csak az alapképzéses vizsgáim voltak. 8-10, változó.

Remélem lesz még online oktatás, vírus nélkül persze.

2021. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!