Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is jobban tud este/éjszaka...

Más is jobban tud este/éjszaka/hajnalban tanulni, készülni?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal jobb, ilyenkor kintől se jön be annyi zaj, hang. Nincs olyan borzalmas nagy meleg (nyáron). Nem keresnek a családtagjaim/ismerőseim. Nem zavarnak meg folyamatosan. Más is van így ezzel? Hogy így jobb tanulni/készülni pl.vizsgára vagy épp beadandót írni?

2021. jún. 17. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Középiskolás vagyok, szeretek így készülni
Középiskolás vagyok, nem szeretek így készülni
Felsőoktatásban tanulok, szeretek így készülni
Felsőoktatásban tanulok, nem szeretek így készülni
Egyéb tanulmányokat végzek, szeretek így készülni
Egyéb tanulmányokat végzek, nem szeretek így készülni
Egyik sem, leírom
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most végeztem a középiskolával és szerettem így készülni.


Az online oktatás emiatt számomra kánaán volt mert nem kellett másnap hullának lennem, a tanulás pedig hatékony volt.

2021. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én dolgozni szeretek így. Közben egy kis gyakorizással :)
2021. jún. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele, este nyugisabb minden, mas az atmoszfera es jobb tanulni
2021. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem este/éjjel jobban fog az agyam, produktívabb is vagyok. Nyugi van, senki sem zavar, és kevésbé terelődik el a figyelmem.
2021. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam, nem szerettem, de így tudtam rendesen, csendben tanulni, figyelni... aztán másnap reggel nem ébredtem az ébresztőre dolgozatnál, na az az érzés, mikor én leszek a lógós...
2021. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!