Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig érvényes most a diákiga...

Meddig érvényes most a diákigazolvány?

Figyelt kérdés

2019/20-as közoktatási matricám van. Van, ahol azt olvastam,

hogy július 21, van, ahol októbert írtak, egy ismerősöm azt mondta pár hete, hogy “kihúzzuk decemberig”. A jegyellenőrök nem tudták megmondani.

Valakinek van erről valamilyen információja?


2021. jún. 19. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt azt írják, hogy október, de ez nem a közoktatásis diákra vonatkozik, csak az egyetemire, vagy rosszul értelmezem?

2021. jún. 19. 11:22
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nézd meg a kártyán
2021. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megköszönném a hasznos válaszokat!


[link]


itt azt írják, hogy a veszélyhelyzet szeptember 30-ig tart várhatóan, és elméletileg korábban meg úgy nyilatkoztak, hogy a veszélyhelyzet után 60 nap lesz az érvényesség. ebből nekem az jön le, hogy érvényes, de nem tudom és sajnos pesten nagyon nem mindegy.

2021. jún. 19. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
egyetemen minden félévre külön matrica van. középiskolában 1et kapsz évente. koronátlan helyzetben a 19/20as diákod lejárt 2020 október 31én, és azév december 14e óta tb-t kéne fizetned, ha munkanélküli vagy (vagy bejelented magad a munkanélkülire). azt nem tudom, hogy koronahelyzetben ez hogy van, mert engem nem érint
2021. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tb-t a múlt hónap óta kell fizetnem, mert csak alkalmi bejelentett munkám van, de a diákbérletemmel semmi gond nem volt az ellenőrzéseken eddig. a biztos az, hogy július 19-ig érvényes, csak azt nem tudom, hogy utána az lesz-e.
2021. jún. 19. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19/20as diákom van, tavaly diplomáztam. Távolsági buszokon elfogadják, ugyanúgy tudok 50%-kal utazni, és BKK bérletet is vehetek kedvezményesen. Én is úgy tudom, hogy szeptember 30ig érvényes. Tb-t azonban fizetnem kell.:)
2021. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hivatalos, úgy hogy még van időd novemberig kb.


[link]

2021. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!