Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kaptam meg a nyelvvizsga...

Nem kaptam meg a nyelvvizsga bizonyítványt, de már tettem sikeres záróvizsgát. Így hogy kapom meg a diplomám?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy sikeres záróvizsgám és van egy szintén sikeres nyelvvizsgám, de nem kaptam meg az oklevelet. A diplomát bármikor megkaphatom, amikor benyújtom a nyelvvizsgáról szóló oklevelet, vagy csak félévenként adják ki?

2021. jún. 22. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor kiadják.

Úgy szokott menni, hogy szkennelve, vag élőben bemutatod az egyetem megfelelő osztályán (általában tanulmányi osztályon van kijelölt ügyintéző- és elérhetőség), ők azt leellenőrzik- ellenőriztetik a NYAK-kal, és ha rendben van, akkor bejegyzést tesznek a neptunban (saját adatok/képzettség/nyelv), és postán (néhol élőben) küldik a diplomát (ha postázzák, akkor majd ellenőrizned kell a postai címedet is).

De elvileg most kifogják adni az amnesztia miatt ismét. Ettől függetlenül tegyél meg mindent, hogy a neptunban is rögzítsék.

2021. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. jún. 22. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!