Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlagos mechatronikai...

Egy átlagos mechatronikai technikus menyit keres havonta? És menyire tud elhelykedni, állást találni?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és septemberben folytatnám a technikusi évet de nem vagyok biztos benne hogy megérné mert félek hogy csak karbantartó nak vennének fel főleg kezdőként és ehelyett tanulhatnék egy másik szakmát vagy elmehetnék dolgozni is az érettségimmel esetleg ez a szakma is érdekel viszont sokan mondták mechatronikában a mérnöki szintig nem szabad megállni de nem nagyon szeretnék továbbtanulni és az érettségin a szakmai ismeretek jegyem is csak hármas lett szeretném magamat eltartani de még tanulói jogviszonyban vagyok és nemtudok jol fizető diákmunkát találni a környéken. Azt is megszeretném kérdezni hogy esti levelezőn lehetne e tenni és ha igen akkor pl a gyakorlatot hogyan lehet megoldani? Mert akkor eltudnék menni rendesen dolgozni mellette és most elég sok problémám megoldódna a válaszokat előre is köszönöm

2021. júl. 3. 13:57
 1/1 anonim válasza:
Látom senkise válaszolt😂, én se tudok. Pont ugyanabban a helyzetben vagyok mint te, én is mechábol érettségiztem idén, és fogalmam sincs mit tévő legyek a technikum után:(
2021. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!