Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elhagyni a tanári pályát?

Érdemes elhagyni a tanári pályát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan kérdés, amit sok oldalról meg kell vizsgálni és sokmindent figyelembe kell venni. Én pl. mérlegelném, hogy mennyire szeretek tanítani; mennyire szeretem azt az iskolát, ahol dolgozom; milyen a fizetés; milyen munkát tudnék végezni, ha otthagynám a pályát; kellene-e más képzést végezni és ez mennyi ideig tartana, mennyi pénzbe kerülne; milyen hamar találnék másik állást; az mennyire lenne vonzó (fizetés, előrelépés stb. szempontjából). Ha ezeket átgondoltam és úgy látom, hogy megérné váltani, akkor meglépném.
2010. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszik a válaszod, köszi.
2010. aug. 27. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak akkor tudod eldönteni, ha találtál másik munkahelyet. Annak nincs értelme, hogy most kilépsz majd, tengődsz mert nem lesz munkád.

Ellenben ha találtál egy munkát és ha összehasonlítod a tanári fizetéssel, lehetőséggel, akkor el tudod dönteni, hogy megéri -e.

2010. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. aug. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!