Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolt Asperger-szindrómáskén...

Igazolt Asperger-szindrómásként kaphatok matematikából felmentést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bántó válaszokat kapni :) A kérdésem komoly
2021. júl. 14. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem mert már nincs olyan hogy Asperger szindróma.
2021. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Az autisták hirhedten jók matekból, erre akarsz felmentést?


A diszkalkuliások kapnak felmentést matekból. Te max. plusz feladatokat kaphatsz.

2021. júl. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen az autisták jók matekból, ha te nem akkor nem autiata vagy. Főleg amúgy az asperger szindrómások kiválóak sok mindenben. Ott van Eisntein ő asperger szindrómás volt, meg Mozart is.
2021. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Elon Musk is aspergeres amúgy. Elég rossz referencia a felmentéshez. 😅
2021. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Okosabb vagy az atlagnal fiam!


Nem!

2021. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésed nem komoly. Aspergerre nem jár matekból felmentés.
2021. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Diszkalkuliát kell diagnosztizáltatnod. Akkor kaphatsz. Az autizmus spektrumon nagyon különbözők a matematikai képességek, emiatt nem mentenek fel.
2021. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#1: De, létezik még az Asperger-szindróma, mint diagnózis. Engem is azzal diagnosztizáltak.

A spektrumon a legtöbb autistának átlagosak a matematikai képességei. Úgyhogy ezzel nem mentenek fel.

2021. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En aspergeres vagyok es diszkalkulias is, szoval…
2021. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én aspi vagyok, és ötször buktam matekból.


az egy nagy tévedés, h. az aspik szuper matekosok.


részt vettem felnőttként, mert gyerekkoromban nem küldtek el rá, diszkalkulia-vizsgálaton.


és nem kaptam meg a papírt róla, de nem azért, mert nem vagyok diszkalkuliás, mert azt mondták, vélelmezhetően az vagyok, hanem mert felnőttként nem állíthatják ki erről a papírt, ami miatt nagyon mérges vok rájuk.


a több órás vizsgálat alatt végig csak az autizmusról volt szó, holott én úgy tudtam, diszkalkulia-vizsgálaton veszek részt, hiszen arra nyújtottam be kérelmet az adott intézetnél pesten.

2022. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!