Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu 0 pontot ír ki a...

A felvi.hu 0 pontot ír ki a pontszámomnak, és még az érettségi eredményeim sincsenek benne a rendszerben, legalább is nem mutatja. Bárki másnak ilyen van?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Sürgősen hívd fel őket, hogy mi a helyzet, mert ez így jelenleg azt jelenti, hogy érvénytelen a jelentkezésed vagy nem érted el a 280 minimum pontot.
2021. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem is hívd fel őket. Nekem azt hiszem az érettségi eredményeimet július legelején kiírta, illetve a pontszámomat is. Már neked is rég ki kellett volna írnia, lehet nem töltöttél fel valamit amit kellett volna, pl. középsulis bizit vagy bármit. De igen, így valószínűleg ez azt jelenti, hogy a jelentkezésed érvénytelen.
2021. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
99%
Akkor is 0 pontot ír ki, hogyha egyéb feltételnek nem tettél eleget, például a rendőrtisztire jelentkezőknek van külön erőnléti vizsga is.
2021. júl. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%
Amint lehet, telefonálj, ez tényleg nem túl biztató
2021. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült valamit intézned?
2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat. A régi személyimen édesanyám születési neve és a mostani személyimen eltérnek, mert a mostanin ott van az hogy “dr.” . Még a régi személyimmel jelentkeztem, de időközben lejárt, és a szig. számot átírták de a nevet nem, és emiatt nem tudják hozzám csatolni az érettségimet. Nem tudom mi lesz a vége, most bemegyek a hivatalba, épp úton vagyok. Minden adat stimmel, csak ez a dr. nem a neve előtt, és emiatt van az egész balhé.

Mégegyszer köszönöm a segítségeteket!

2021. júl. 19. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett az eredmény? Tudtak neked segíteni?:)
2021. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült, mai mapig nem tisztázott, hogy vajon mi volt az igazi probléma, de már megjelent minden.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!! :)

2021. júl. 21. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!