Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak, ha a bizonyít...

Kihez forduljak, ha a bizonyítványomban rosszul rögzítették az egyik évvégi eredményemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most végeztem a 11. osztályban és az évvégi matek eredményem 3-mas lett. Ma megnéztem a krétában a bizonyítványomat, de a hármas osztályzat helyett 2-es volt beírva, ezért megnéztem azt is, hogy mennyi volt a tanulmányi átlagom. 2,64 szóval tuti hármasra zártak. Mivel szeretnék tovább tanulni, ezért nem szeretném így hagyni a bizonyítványomat... Egy kettes mégiscsak rossz eredmény, hiába vagyok a többi fő tantárgyból 5-ös...Ilyenkor mi a teendő? Kinek kell szólni, hogy rosszul rögzítették?


U. I: Az osztályfőnököm kijelentette, hogy őt nyáron ne zaklassuk, ezért kérdezem...



2021. júl. 24. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én bemennék személyesen a titkárságra, nyáron is vannak bent tanárok, vannak értekezleteik is.
2021. júl. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
2,64 még nem biztos, hogy tuti hármas. Van olyan tanár aki csak 2,75-től adja meg a hármast. Szóval elképzelhető, hogy jó jegyet írtak be a bizonyítványba.
2021. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Vágom, hogy nem vagy jó matekból, de ez 2 pontot jelent a továbbtanulásnál. Már ha nem duplázol.

Egyébként szerintem az nem hiba, hanem csak nem adta meg a tanár a jobb jegyet. Megteheti.

2021. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megteheti ezzel nincs is gond. De mindig megbeszéljük mielőtt lezárna és mondta hogy megadja a hármast, mivel év elején szépen dolgoztam és csak digitális alatt rontottam... Szóval tudom hogy 3-massal zárt le. A tovább tanulás miatt pedig nem parázok, a többi fő tantárgyam 5-ös lett és jövőre ha jelenlétin vagyok, akkor a matekból is meg van a 4-es. Egy szóval sem mondtam hogy rossz vagyok matekból, egyszerűen a digitális oktatás miatt rosszabb lett, mert így nehezebben ment a tanulás.
2021. júl. 24. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem menj be a suliba, mond el mi történt, az igazgatóiba mindig van valaki
2021. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!