Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE koli jelentkezést elvielg...

SZTE koli jelentkezést elvielg el lehet kezdeni már most, de Neptunra 30-ától lehet regisztrálni. Akkor mégis hol tudok most kolira jelentkezni? Sehol? (most vettek fel)

Figyelt kérdés
Mert elvileg már lehet benyújtani kolira a kérelmeket, de nem jövök rá, hogy hol, ha nem Neptunon belül. Viszont oda csak július 30-ától lehet regisztrálni a most felvetteknek. Esetleg valaki van hasonló helyzetben most? Ti mit tudtok?

2021. júl. 24. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen így most várnod kell egy kicsit, de nyugodj meg semmiről nem maradsz le :)

Moduloba nem tudom betudsz-e lépni, de ha nagyon akarsz valamit csinálni, akkor kezd el összeírni, hogy miket kell kikérni, beszkennelni stb stb

2021. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, tényleg nem maradsz le semmiről, nem attól lesz, vagy nem lesz, helyed, hogy most vagy egy héttel később jelentkezel, főleg, hogy még a többiek sem tudnak.


A neptunba ha átveszik az adataidat, akkor a neptun kóddal tudsz majd belépni a Coospacebe és a Moduloba is, ha ezekről szeretnéd, írok bővebben, akár itt, akár privátban, de ezekről lesz szó gólyatáborban is, sőt az egyetem "felvettek" oldalán is adnak hasznos tanácsokat és levezetik szépen, hogy milyen teendőid vannak, és ezeknek mik a határidejei. Ezek nagyon fontosak, hogy kövesd, mert ha kicsúszol a határidőből, már nem tudnak segíteni, de itt még amíg még "nem vagy az egyetemen" addig ne aggódj. Na ott tartottam hogy van a Modulo nevű űrlapbeadós oldal, ahova majd a neptun kódoddal tudsz belépni. Ott ki kell töltened egy szociális helyzetfelmérőt, és ahhoz csatolva tudod beadni a kolis jelentkezésedet.

2021. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt írnak róla:


[link]


De nyugodtan lépj be a gólyacsoportba is facebookon és gyere gólyatáborba is, jó móka.😏😃


Egyébként azt szabad tudni melyik szak?


Ja és bocsi, hogy csak most írom, de gratulálok a felvételedhez. Üdv az SZTE-n 😃

2021. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bekerültek az új hallgatók a Neptunba. Szerintem ez alapján már tudsz regisztrálni, de kint van egy tájékoztató a Neptun oldalán, olvasd el (én ezt nem tettem).

Ha pedig tényleg 30-tól lehet akkor a többieknek is, nemcsak neked. Türelem, semmiről nem maradsz le.

2021. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom én, hogy nem maradok le semmiről.

Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors választ!

Most újra végigolvastam mindent. Nagy piros betűkkel volt kint a honlapon, hogy július 30-án tudok regisztrálni a Neptunra. Gondolom akkor tudok majd Modulora is.

Csak hirtelen megijedtem, hogy mit nem találok, mert viszont a kolis jelentkezést már 23-tól engedik. És nem értettem, hogy akkor egy hétig senki nem tud jelentkezni?

De úgy tűnik, hogy nem.

2021. júl. 24. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. De jah, nem kell aggódni. Küldök mindjárt valamit.
2021. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!