Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tehetek kiegészítő érettségit...

Tehetek kiegészítő érettségit olyan tárgyból amit soha nem tanultam?

Figyelt kérdés

Pedagógiai ismeretekből szeretnék emeltet tenni, mert pszichológia szakon beszámítják. Van érettségi bizonyítványom már, csak nem tudom kiegészítő érettségit lehet-e olyan tárgyból tenni amit sosem tanultam. Remélem lehet :(

Köszi a segítséget előre is!

20L



2021. júl. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van érettségi bizonyítványod akkor bármiből érettségizhetsz még akkor is ha a középiskolában nem tanultad.
2021. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de fizetős. Emelt esetén kb 45000, közép valamivel olcsóbb. Random suliba osztanak majd be a lakóhelyed környékén.
2021. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Mivel van érettségid így nem kell osztályozó sem.
2021. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon😍 így azért könnyebb lesz a bejutás, mintha az emelt bioszt próbálnám meg újra. 3-mas köszönöm, igen tudom hogy fizetős, már van 2 tanusítványom, mivel 2020ban érettségiztem, de sajnos az emelt bioszom nem lett elég jó. Ezért idén csináltam egy angol és egy biosz ismétlőt, de idén se lett elég a bioszom sajnos. :( De pedagógiai ismeretekből sokkal könnyebben szerzek jó százalékot, amit az angolommal tudok duplázni, hatalmas könnyebbség nekem hogy érettségizhetek belőle. Mostmár csak összejön harmadjára az a sikeres felvételi😊😌 tényleg köszönöm a sok gyors segítő választ, szuperek vagytok😍💕💕
2021. júl. 25. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Na jó, de az egyetemen lesz anatómia! Meg matematikai statisztika.
2021. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, pszichológiára mennél?:)
2021. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os: A biosznak nem is az anatómiai részével volt bajom, matekból sincsenek problémáim, de köszi az aggodalmat😊 tudom kb mire számítsak, sok ismerős/családtag jár/járt erre a szakra kellően ki lettek kérdezve😊
2021. júl. 25. 22:15
 9/9 A kérdező kommentje:
7es: igen, pszichológiára szeretnék menni :)
2021. júl. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!