Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok neptun jelszót?

Miért nem kapok neptun jelszót?

Figyelt kérdés
Megkaptam a a felvételi határozatot a neptun kóddal. Új jelszót kell igényelnem, de hiába adtam meg az emailt amire jönnie kéne a jelszónak, órák óta nem kaptam meg.

2021. júl. 26. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt már, de akkor úgy volt, ha jól emlékszem, hogy az első belépés a születési dátumod egyben + az anyád nevének kezdőbetűi vagy valami hasonló. Ez biztos le van írva. Így be kellett lépni és a neptunon belül megváltoztatni a jelszót.
2021. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát próbálkoztam, nem sikerült:(

Volt hogy kiírta hogy a nyilvántartásuk szerint a hallgatói jogviszonyom nem aktív. Amúgy lehet ahhoz köze hogy még nem kaptam meg efelvin a besorolási határozatot?

2021. júl. 26. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódjál; még úgyis csak nyár van; amúgy pl ha kaptál levelet, hogy felvettek , akkor majd abban szokott benne lenni szerintem; nekem legalábbis anno így volt, de jó hosszú szöveg, az egészet végig kell olvasni, és abból kell kihámozni. Amúgy, ha valami nem stimmel, akkor szokott lenni a tanulmányi osztályokon is ügyelet, szerintem talán minden héten egyszer, de az iskolád honlapján talán ki van írva, és akkor talán hívhatod is őket; de e-mailt is írhatsz; nem tudom, mennyi e-mailt kapnak mostanában, de lehet, hogy egy picit várni kell, mert más is írt nekik; de szerintem szoktak válaszolni.
2021. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint postán is fognak levelet küldeni?
2021. júl. 26. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, nekem küldtek; ilyen beiratkozásos, meg évnyitós ilyen gyülekezős, hogy elmondják az elsősöknek, hogy mi a szitu. Szóval erről is volt info benne. Volt nekünk anno ilyen pici műsor is, és akkor utána még kivetítették a neptunról is, hogy valaki éppen ott ült a teremben, és használta, és mutogatta a dolgokat benne. Tehát ennek a dátumát írták bele, meg még a neptunba, hogy hogy tudsz belépni, szóval ne aggódjál, lesz információd.
2021. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írta. Valahogy úgy van az első jelszó hogy a születési dátumod talán kötőjellel írva. De az is lehet hogy egybe. Próbálkozz.
2021. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy még meg se csinálták; ha még most derült ki, hogy felvették. :)


Tehát nem egyik napról a másikra; ha pl 200 új hallgatót vesznek föl. :):):):) Tehát, még most derült ki,hogy ki hova megy.


Amúgy,nehogy annyit próbálkozzál, hogy végül mikor menet közben elkészül a saját fiókod, kizárod magad; mert annyiszor próbálkoztál meg belépni. :) Nem tudom, ilyen van-e. :)


Megmég, lehet, hogy valami a végén már azért nem fog betölteni, mert túl sokszor töltögetted újra, de ez talán nem ide tartozik. :):):):)

2021. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hiába irkálok be ilyen születési éves dolgokat nem jó. Majd felhívom a TO-t aztán majd lesz valami.
2021. júl. 28. 19:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen a segítséget.
2021. júl. 28. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelszó általában a szak rövidített változata + születési év hó nap. Amit a bejelentkezés után azzonal cserélni kell:)
2021. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!