Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan látom, akár a felvi.hu-...

Honnan látom, akár a felvi.hu-n, akán a Neptunon, hogy az adott szak mellé milyen "minorok" választhatók?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az alapszakod?
2021. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a Neptunban, sem a felvi.hu-n nem fogod megtalálni. Az egyetem, pontosabban a kar oldalán tudsz ennek utánanézni. Az ELTE BTK (gondolom BTK, ha minor) oldalán ez szépen le van írva, még a tanterveket is meg lehet nézni.
2021. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én jövőre érettségizek és nekem is egyetem a cél. Mi az a minor? :-)
2021. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, minden bölcsészkaron van-e, én is ELTE-s vagyok, ahogy a kérdező, nálunk van. A lényeg, hogy 50 kredit értékben egy másik alapszak sűrített változatát tanulhatod. Ez lehet egy nyelv, töri, ügyvitel... Sok dologból lehet választani.


[link]

2021. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1. - germanisztika, skandinavisztika szakirány

2021. júl. 31. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne már, én is:O
2021. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!