Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem éppen a...

Tudom, hogy nem éppen a legdiszkrétebb téma, de kíváncsi lennék, hogy érettségi után gyerekfelügyelőként, a gyógypedagógiai asszisztens képzés elvégzése után, majd egy alapszakos diplomával mennyi lenne a fizetésem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Én erre a területre teljes mértékben hivatásként tekintek, nem feltétlenül az fog motiválni, hogy "mennyi az annyi" csupán az érdekelne, hogy mondjuk egy gyógypedagógus szakvizsga vagy mesterképzés jelent-e bármiféle pluszt?
2021. aug. 4. 23:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom kb annyit keres mint a tanárok olyan 150 nettó környékén, elegge siralmas de ha jó vagy vallalkozásban vállalhatsz gyógypedagógiai segítést pl ertelmi fogyatékos gyermekeknek stb.
2021. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem,
2021. aug. 5. 01:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy tervezem, hogy nálam 3 szakirány olyan, ami különösen érdekel (auti, tanak, szomato) és ha minden jól megy, akkor a volt sulimban fogok dolgozni, EGYMI-ben.

Talán még az osztatlan tanári (magyar-töri) jutott eszembe középiskolain, amivel szerintem akár magánórákat, érettségi felkészítőt is vállalhatnék.

2021. aug. 5. 01:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, nagyon lelkes vagy. Öröm manapság ilyet látni. Sok sikert és kitartást!
2021. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyedül a nyelvvizsgától tartok egy kicsit, de szerintem arra is fel lehet készülni.

2021. aug. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!