Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre, azon belül gyógyped...

Egyetemre, azon belül gyógypedgógiára mik kellenek pl. füzetek vagy inkább papírokra jegyzetelnek a diákok és azokat gyűjtik mappákba? Továbbá még érdekelne, hogy mennyire lesz nehéz az első év, milyen tárgyak lesznek stb.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mit használnak a diákok. Köszönö9m előre is a választ.

2021. aug. 27. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a szak, de én papírokat fűzök le. Nekem bevált. Mivel nem erre a szakra járok, a kérdésed másik felére nem tudok érdemben válaszolni. Nekem könnyebb volt sokkal, mint amire számítottam, mivel alapozó/ismétlő tárgyak voltak.
2021. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, kinek mi a kényelmes. Van, aki laptopba jegyzetel, van, aki lapokra. Én előzőleg kisfüzeteket használtam, minden órára másikat (nem volt súlya, könnyű volt hozni-vinni), most pedig levelezőn 1 db nagy beírófüzetet használok és oldaljelölővel címkézem, ahol új tárgy/óra kezdődik.
2021. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 db A4-es kockás füzetet használok, minden tárgyhoz. Azért kockásat mert abba több minden belefér, szépen írok minden sorba, az anyag adja. A hely maximálisan kihasználva így. :D

Az új tárgyakat külön oldalon kezdem, így szinte 1 félév anyaga 1 helyen van. Ráadásul csak egyet kell mindig magamnál tartani és nincs az, hogy otthon hagytam az X füzetet.

Ez az oldaljelölő nem is rossz ötlet, bár én átlátom anélkül is. Szövegkiemelővel aláhúzásokkal feltűnőbbé teszem a tárgyak neveit így meg is vannak gyorsan.

2021. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!