Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai nap azt írták,hogy 521...

A mai nap azt írták,hogy 521 fertozott volt az elmult 24 oraban ha ez így folytatodik megint kell majd állni online tanrendre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Reméljük.
2021. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Én már annak is örülnék, ha hibrid lenne, azaz semmilyen előadásra nem kell bemenni, hanem lenne 2 nap, amikor csak online előadás lenne, a maradék 2-3 napon pedig lennének a jelenlétis gyakorlatok.


De jó lenne a teljesen online oktatás, mert elég kényelmes volt az előző félévben fél 8- kor kelni a 8-kor kezdődő óra előtt, ellenben ha jelenléti oktatás lett volna, akkor 6-kor kellett volna kelnem és minimum 1 órát utazni tömegközlekedéssel.

2021. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok az egyik közülük. Két oltással itthon fekszem lázasan, nyúzottan, holott az elmúlt évben semmi bajom nem volt. Nem vagyok oltásellenes, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ennyi idő elteltével (fél év)/ennyi variánssal már nem számít, ki sz oltott, ugyanott fogunk kikötni.
2021. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szövegértés hiánya miatt már a kérdés is téves.

Ugyanis, ez az adat 3 azaz három nap összesített adata!

Péntek-szombat-vasárnap.

Szívesen.

2021. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
igen, annyiszor állunk át az online baromkodásra, ahányszor meg nem verik végül a kis hisztigépeket... de miután a társadalom nagy része még mindig ott tart, hogy retteg a veszedelmes vírustól (ami tényleg ijesztő, ha belegondolunk, hogy egyszerre influenza, megfázás, szénanátha, vagy csak az orvos személyes rosszindulata miatti háziőrizet), addig jönnek majd a "hullámok"
2021. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!