Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz online oktatás szerintetek?

Lesz online oktatás szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg vannak biztos forrásból infója? Én személy szerint annyira nem örülnék neki, mert most fogok érettségizni és nem nagyon fekszik nekem ez az online tanulás :(

2021. aug. 30. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
43 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Biztos forrásból senkinek sem lehet infója, hiszen még a döntéshozók sem tudják, mi lesz. Általában 1-2 nappal szoktak meghozni ad hoc módon mindenféle döntéseket.
2021. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudni.

Pletykák vannak, de azokat nem kell komolyan venni.

2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 2 percben tudod meg.

Mi is így voltunk örökké.

-Egy nemrég végzett

2021. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
A forgatókönyv azt diktálja hogy lesz. Ha mégse lesz akkor is készülj rá mert bármikor lehet. A pletykák zöme ( itt gykn - is) ahogy megfigyeltem megvalósult, hihetsz az itteni pletykákban főleg ha egy topicban van leírva sokszor, tavaly is innen tudtam jóval kezdés előtt hogy fölösleges vásárolnom füzetet, egyszóval igazuk lett.
2021. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!