Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi testnevelés óra...

Egyetemi testnevelés óra kiváltható egyesületi igazolással?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató vagyok, és péntekenként semmilyen oktatásom nem lenne már, viszont aznap reggelenként egy tesi óra, ami nagyon idegesít, mert ha máskor lenne, csütörtökön már tudnék utazni haza vidékre.


A kérdésem az, hogy ha valamilyen sportegyesületbe beiratkozom, akkor az kiváltja-e teljes mértékben az egyetemi testnevelés órákon való részvétel kötelezettségét.


Köszönöm előre is. :)



2021. aug. 31. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igazolt versenysportolói igazolást fogadnak el nálunk csak. Tehát kell az az azonosító is ami igazolja hogy te versenyzel.
2021. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Változó. Nálunk anno a tanár azt is elfogadta, ha valakinek volt az uszodába bérlete.

Szóval helyben érdeklődd meg, esetleg egyenesen a tanártól.

2021. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megkérdezni. Én pl. megkérdeztem, hogy a konditermet elfogadják-e, azt mondták igen. Szóval valószínűleg egyetem függő.
2021. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi anno felvettük az úszást, aztán kosárlabdára jártunk pótolni az órákat, így rendben is volt a dolog.
2021. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!