Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Campus Hotelbe, vagy akár más...

Campus Hotelbe, vagy akár más koliba, mennyi időt vesz igénybe a beköltözés, illetve mi az amit mindenképp vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Vasárnap tervezek bekölzötni a Campus Hotelbe délután 1-től, viszont ugye akkor lesz az évnyitó az elsősöknek és max. 14:45-ig el kéne foglalni az ülőhelyet.

Szóval Campus Hotelbe a beköltözés olyan fél óra alatt meg van?



2021. szept. 2. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, emberfüggő. Nekem 10 perc. Mondjuk én egy hónapos utazásra is ennyi idő alatt pakolok be.

Milyen gyakran jársz haza? Mert ha egy hét múlva hazamész meg vissza lehet több lépésben költözni. Meg nem kell mindent azonnal a helyére tenni, maradhat pár dolog a dobozban.

2021. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétvégente fogok hazajárni és akkor lehet én se fogok pont beköltözéskor kipakolni mindent.
2021. szept. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!