Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz a középiskolákban online...

Lesz a középiskolákban online oktatás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem tűnt fel, hogy naponta legalább 20x kérdezik meg ugyanezt, amikor nyilvánvalóan senki nem tud biztosat mondani, te televizelt befőttesüveg?
2021. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
De bakter miért itt kérdezgeted? Oktatási Hivatalban vagy a suliban nem lenne könnyebb? Amúgy erről nincs szó egyelőre.
2021. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Esküszöm holnap én is megkérdezem.,bár rég nem érint, úgy látom ez már egy alap feltétel ezen az oldalon...
2021. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
2021. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Adná a jó isten remélem lesz még 1 évig korlátozás
2021. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 WidowmakerButt ***** válasza:
71%
Aki azt mondja, hogy nem lesz, annak mondanám, hogy előző tanévben is ezt hajtogatták, és lám, több mint az iskolaév fele onlineban zajlott. Nem lehet tudni mit találnak ki, így biztosan senki sem mondhat semmit, de tekintve, hogy még egy hullámot terveznek, szerintem valószínű, főleg hogy rengetegen nem is mentek el oltásra, amit jól is tesznek
2021. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem lesz. Pedig lehetne, fiam jobban szereti.
2021. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 WidowmakerButt ***** válasza:
83%

Nem értem miből lehet megállapítani hogy lesz-e vagy nem. Magyarországról beszélünk, talán az első online oktatás bevezetésénél is úgy volt, hogy Viktorka kijelentette egy pénteki reggel, hogy nem terveznek lezárni, majd ugyanazon a napon, pár órával később már mentek a nagy lezárások.

Mint mondtam, nem lehet biztosan tudni, tavaly is úgy tűnt, hogy már esélye sincs az online oktatás újraindulásának, és mégis megtörtént.

2021. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Ugyan nem középsuli, de nálunk az egyetemen a nagyobb előadások online lesznek megtartva, állítólag vizsgázni is online fogunk. Egy újabb hullám berobbanása valószínűleg a középiskolákat is távolléti oktatásra fogja kényszeríteni.
2021. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
remelem nem lesz lol
2021. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!