Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz a középiskolákban online...

Lesz a középiskolákban online oktatás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 21:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
84%

Lesz, mint ahogy újabb fél év+ lezárások, bezárások, korlátozások, mint ahogy tavaly is. Legkésőbb novembertől. Tavaly is hónapokig ígérgették, hogy az országnak működni kell, aztán mégis zártak, először 4, majd utána 7 teljes hónapra.

Most se lesz másképp.

2021. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
DE NE LEGYEN 😭😭😭 most mentem gimibe es olyan jo nem akarok onlinet
2021. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es, még senki nem tudja mi lesz, de arra azért gondoljatok, hogy akárhogy is alakul,a barátokkal mindig lehet találkozni ;) <3


Valamint, jobb a nagy halálozások/kórházba kerülések esetén egy kis biztonság, én sajnos elvesztettem egy nagyon fiatal tanítványomat most 1 napja koronában, rettenetesen terjed ez a delta, és sajnos hiába volt oltott..Szóval ezzel csak azt akarom szemléltetni,hogy életünk csak egy van, a tanulásra meg bármikor ráérünk, mondom ezt tanárként.

2021. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as... Nagyon keserves volt olvasni ezt, sajnálom és részvétem! :/ Figyelj, személy szerint barátnőm rágja a fülemet hogy mikor jön már be a korlátozás, hiszen nagyon nincsen kedve iskolába menni, pedig az uccsó éve van neki hátra, 13. osztályos. Én pedig ugye hegesztő vagyok. Érdekes mindenesetre ez a Deltra mizéria. De vegyük figyelembe azt is hogy az eddigi 3 hullámnál nem volt közel HAT MILLIÓ beoltott, ezáltal arra tudok következtetni, hogy ha lesz is korlátozás csak az oltatlan emberkéknek fog ez szólni, illetve véleményem szerint valószínűleg teljesen más is lesz. Ki tudja? Igazából bármi lehet, lehet hogy Vikibá' kijelenti magában, hogy úgyis le leszek szavazva a parkettről, és sz*rok rátok, legalább kialakul a nyájimmunitás HA TÉNYLEG olyan súlyos ez a vírus mint amennyire be van állítva... Ne értsetek félre, biztos vannak kivételek. Nagyon sajnálom a Tanárnő/úr tanocát, de ha olyan súlyos lenne, már régen a földalatt lennék, és könnyvetve hánynátok rám a csudiszép rózsákat! :D Lehet keveset mondok, de amíg nagyon fel volt ütve a feje ennek a baromságnak, akkor is a munkámból adódóan naponta legalább 100-150 emberkével voltam egy területen napközben, ebből kénytelen voltam vagy 8-10-zel kontaktba kerülni. Meg tessék belegondolni, egy szociális helyiséggel volt ellátva a telephely, ha a tojtojretyót nem számolod bele, ami alaphangón fertőző osztály, szerinted hány ember krákogott a markába, és taperászta szét a kilincseket,csapokat,alapból mindent amit ért... Na lényegtelen, nem húzom tovább, köszi ha elolvastad, legyen szép napotok!
2021. szept. 6. 07:18
 15/15 anonim ***** válasza:
13as reszvetem (12esvagyok)
2021. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!