Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a Neptunban...

Mi van akkor, ha a Neptunban nem tudom felvenni a tárgyakat?

Figyelt kérdés
Azok a tárgyakat, amelyek benne vannak a mintatantervben, nem tudom felvenni, mert azt írja ki a Neptun, hogy jelenleg nincs tárgyfelvételi időszak. Nekem így alig van órám. Ilyenkor mit kell csinálni?

2021. szept. 6. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is nézz utána mikor van nálatok tárgyfelvétel. A legtőbb egyetemen a mútlhéten ez lezárult egyébként. Ha be vagy íratkozva akkor a tárgyfelvételi időszakban tudnod kell tárgyakaf felvennni.
2021. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Lejárt a tárgyfelvételi időszak, a múlt héten kellett volna felvenni, ma már órák vannak.
2021. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hívd fel a tanulmányi osztályt, és hivatkozz arra, hogy olyan helyen voltál ahol se térerő se internet nem volt ( hogy ne nézzenek le) és kérj segítséget, hogy mit tudsz tenni.
2021. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lejárt a tárgyfelvételi időszak (nagyon úgy tűnik), írsz a TO-nak és ők felveszik helyetted utólagosan. Ennek szokott leni valamennyi költsége, azt kifizeted és ennyi.


Nekem 2 tárgyam hiányzik a listáról, azért nem tudom felvenni. Már 3x írtam nekik, hogy ugyan csinálják már meg...

Szóval te még jól állsz ;)

2021. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felveszik az összes tárgyat, amelyre szükségem van?
2021. szept. 6. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly felvették mindazt, amit kértem (kóddal)
2021. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Írta a kulcsszavak között, hogy SZTE, ott még bőven tárgyfelvételi időszak van!

Ez inkább valami hiba, hívd fel a TO-t!

2021. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!